Joukkuetoiminta

<- Valitse valikosta haluamasi joukkue.

UUSI PELAAJA! Valitse vasemmalla olevasta valikosta POJAT / TYTÖT, ja lapsesi ikäluokka. Ikäluokan omilla sivuilla on uuden pelaajan ilmoittautumislomake koeajalle, jonka täyttämällä saat sähköpostiisi lisäinfoa ikäluokan toiminnasta. Ikäluokan omilla sivuilta voit tarkastaa myös harjoitusajat ja muut tiedot.

 

Valmennuspäälliköt:

POJAT U5-U10 ikäluokat: Anton Väliheikki, puh. 040 502 9790
anton(a)leppavaaranpallo.com

TYTÖT U5-U11 ja N ikäluokat: Timo Rönkkö, puh. 050 514 2655 timo.ronkko(a)leppavaaranpallo.com

POJAT U11-U17 ikäluokat: Otto Oja, puh. 050 325 5760
otto.oja(a)leppavaaranpallo.com

 

Ikäluokkien vastuuhenkilöt (nuorimmasta joukkueesta vanhimpaan):

Pojat 2014
Kaija Lehtimäki (ikäluokkavastaava), ikaluokkavastaava.lepap2014(a)gmail.com

Tytöt 2014
Jimi Mikkola (vastuuvalmentaja), jimi.mikkola(a)kasiysi.fi
Timo Rönkkö (valmennuspäällikkö), timo.ronkko(a)leppavaaranpallo.com

Pojat 2013
Maare Keskinen (ikäluokkavastaava), p13(a)lepa.fi
Rami Mäkelä (vastuuvalmentaja) 050 33 00 459, rami.makela(a)leppavaaranpallo.com

Tytöt 2012-2013
Saila Järvinen (ikäluokkavastaava) 044 0789987, t13(a)lepa.fi, t12(a)lepa.fi
Jessica Lagerblom (vastuuvalmentaja)

Pojat 2012
Kaisa Nieminen (ikäluokkavastaava), p12(a)lepa.fi
Lasse Kiehelä (vastuuvalmentaja) 045 3171244

Pojat 2011 Kilpa  
Essi Suontama  (ikäluokkavastaava), essi.suontama(a)gmail.com
Otto Oja (vastuuvalmentaja) 050 325 5760, otto.oja(a)leppavaaranpallo.com

Pojat 2011 Haaste

Tomi Seppälä (vastuuvalmentaja) 040 708 0902, tomi.seppala(a)leppavaaranpallo.com
Mia Hartikainen (joukkueenjohtaja) 040 518 2959, lepap11h(a)gmail.com

Pojat 2011 Haaste2 

Tuire Simi (vastuuvalmentaja)​ 050 478 1237, tuire.simi(a)leppavaaranpallo.com
Katja Gentz (joukkueenjohtaja, uudet pelaajat), p11(a)lepa.fi

Tytöt 2011
Pasi Myllymäki (ikäluokkavastaava) 040 569 4860 , t11(a)lepa.fi
Olli Rämä (vastuuvalmentaja) 050 401 9774, olli.rama(a)leppavaaranpallo.com

Pojat 2010 Kilpa
Katri Kotinurmi (joukkueenjohtaja) , p10(a)lepa.fi
Otto Oja (vastuuvalmentaja) , 050 325 5760 , otto.oja(a)leppavaaranpallo.com

Pojat 2010 Haaste
Riikka Paulamäki (joukkueenjohtaja), p10haaste(a)lepa.fi
Ari Marttila (vastuuvalmentaja) 040 770 4265, ari.marttila(a)leppavaaranpallo.com

Pojat 2010 Haaste2 
Anu Aaltonen (joukkueenjohtaja), lepap10.valkoiset(a)gmail.com
Tuire Simi (vastuuvalmentaja)​, 050 478 1237, tuire.simi(a)leppavaaranpallo.com

Tytöt 2010
Piia Härkönen (ikäluokkavastaava) 050 563 6190 , t10(a)lepa.fi
Ari Marttila (vastuuvalmentaja) 040 770 4265, ari.marttila(a)leppavaaranpallo.com

Pojat 2009 Kilpa
Markus Salo (joukkueenjohtaja), memppu(a)live.com
Antoni Dagaa (vastuuvalmentaja) 050 5050672, antoni.dagaa(a)leppavaaranpallo.com

Pojat 2009 Haaste
Anna Koski-Pirilä (joukkueenjohtaja), lepap09h(a)gmail.com
Tomi Seppälä (vastuuvalmentaja) 040 708 0902, tomi.seppala(a)leppavaaranpallo.com

Tytöt 2009
Jukka Loukkola (ikäluokkavastaava) 050 529 7692, t09(a)lepa.fi
Anna Salmi (vastuuvalmentaja) 040 064 2038, anna.salmi(a)leppavaaranpallo.com 

Pojat 2008
Mari Korte (joukkueenjohtaja) 040 7370730, p08(a)lepa.fi
Tomi Korhonen (vastuuvalmentaja) 0403295527 tomi.korhonen(a)leppavaaranpallo.com 

Tytöt 2008 Kilpa
Johanna Paganus (joukkueenjohtaja) 040 527 3472, t08(a)lepa.fi
Timo Rönkkö (vastuuvalmentaja) puh. 050 514 2655, timo.ronkko(a)leppavaaranpallo.com

Tytöt 2008 Haaste

Heikki Sipilä (joukkueenjohtaja) 050 326 4093, sipila.heikki (a) gmail.com
Olli Rämä (vastuuvalmentaja) 050 401 9774, olli.rama(a)leppavaaranpallo.com

Pojat 2007
Aki Kettunen (ikäluokkavastaava), p07(a)lepa.fi
Tomi Korhonen (vastuuvalmentaja) 0403295527, tomi.korhonen(a)leppavaaranpallo.com

Pojat 2005-2006
Matias Mäkelä (ikäluokkavastaava) 050 5941927, p06(a)lepa.fi
Pasi Turunen (vastuuvalmentaja, P06 haaste) 
Kristian Rajala (vastuuvalmentaja, P05-06 harraste) 045 357 8344

Pojat B-juniorit
Ville Lehmuskoski (ikäluokkavastaava) 040 5206710, p04(a)lepa.fi
Mustafa Mumtaz (vastuuvalmentaja)  045 2055003

Miehet/Rangers
Kristian Rajala (joukkueenjohtaja) 045 357 8344

Miehet/3
Matias Sarapalo (joukkueenjohtaja) 044 322 9728, sarapalo.matias(a)gmail.com

Ikämiehet
Pekka Kupila (joukkueenjohtaja) 040 586 0938 

Lepakot
Jenna Lehtinen (joukkueenjohtaja) 040 867 8794, lepalepakot(a)gmail.com

Heli Pulkkinen (joukkueenjohtaja) 045 609 0698, lepalepakot(a)gmail.com

Tälle sivulle voit tehdä sivut seuran joukkueille.
Mikäli seuralla on yksi joukkue siirrä "Joukkueen nimi" -sivu ylävalikkoon, ennen kuin teet sivuille sisältöä. Katso lisätietoa sähköisestä ohjeistosta.