Uusi pelaaja

Valitettavasti tällä hetkellä joukkueessa niin paljon pelaajia ettemme pysty kenttätilan ja valmennusresurssien takia ottamaan mukaan uusia. Seuraavan kerran tilannetta tarkastellaan elokuun alussa.

At this moment, there are so many players in the team that we cannot take in more. Next time you can come to trial in August 2023.

Liity mukaan

Voit kokeilla jalkapalloa harrastuksena kahden viikon ajan ilman jäsenmaksua ja muita velvoitteita. Täytä alta löytyvä lomake tai ole suoraan yhteydessä ikäluokkavastaavaan. Kaikki halukkaat ovat tervetulleita!

Jos haluat jatkaa kokeiluajan jälkeen, ilmoita siitä ikäluokkavastaavalle ja täytä lomake, jos et tehnyt sitä kokeiluajan alkaessa. Tiedot siirretään seuran jäsenrekisteriin.

Pelaajan tiedot

Huoltajien tiedot

Seuran vaihto
Jos pelaaja on pelannut aikaisemmin jalkapalloa toisessa seurassa, täytä siirtoon tarvittavat tiedot.

Lisätietoja