Ikäluokat

Valitse valikosta haluamasi joukkue.

 

Valmennuspäälliköt:

POJAT U5-U9 ikäluokat: Anton Väliheikki, puh. 040 502 9790
anton(a)leppavaaranpallo.com

POJAT U10-U17 ikäluokat: Antti Ruonala, puh. 040 839 7875
antti.ruonala(a)leppavaaranpallo.com

TYTÖT U5-U11 ja N ikäluokat: Timo Rönkkö, puh. 050 514 2655 timo.ronkko(a)leppavaaranpallo.com

 

ikäluokat nuorimmasta vanhimpaan:

 

Pojat-13
Maare Keskinen (ikäluokkavastaava) , p13(a)lepa.fi
Anton Väliheikki (valmennuspäällikkö) , 040 502 9790

Tytöt-13
Anna Salmi (ikäluokan vastuuvalmentaja) 040 064 2038, anna.salmi@leppavaaranpallo.com 

valmennuspäällikkö timo.ronkko(a)leppavaaranpallo.com, 050 514 2655

 

Pojat-12
Kaisa Nieminen (ikäluokkavastaava) , p12(a)lepa.fi

Lasse Kiehelä (ikäluokan vastuuvalmentaja) 045 3171244

Tytöt-12
Satu Nurminen (ikäluokkavastaava) , t12(a)lepa.fi
Heidi Tahvanainen (ikäluokan vastuuvalmentaja) 050 514 2655

 

Pojat-11

Essi Suontama  (ikäluokkavastaava) , p11(a)lepa.fi

Otto Oja (Ikäluokan vastuuvalmentaja) , 050 325 5760 , otto.oja(a)leppavaaranpallo.com

Tytöt-11
Pasi Myllymäki (ikäluokkavastaava) , 040 569 4860 , t11(a)lepa.fi

Jussi Vatilo (Ikäluokan vastuuvalmentaja), 040 739 5806

 

Pojat-10 Kilpa
Katri Kotinurmi (joukkueenjohtaja) , p10(a)lepa.fi

Otto Oja (vastuuvalmentaja) , 050 325 5760 , otto.oja(a)leppavaaranpallo.com

Pojat-10 Haaste

Ari Marttila (vastuuvalmentaja), 040 770 4265, ari.marttila(a)leppavaaranpallo.com

Pojat-10 Harraste 

Anu Aaltonen (joukkueenjohtaja), lepap10.valkoiset@gmail.com

Tuire Simi (vastuuvalmentaja)​, 050 478 1237, tuire.simi(a)leppavaaranpallo.com

Tytöt-10
Piia Härkönen (ikäluokkavastaava) , 050 563 6190 , t10(a)lepa.fi

Ari Marttila (Ikäluokan vastuuvalmentaja), 040 770 4265, ari.marttila(a)leppavaaranpallo.com

 

Pojat-09 Kilpa
Markus Salo (joukkueenjohtaja) , memppu(a)live.com

Antoni Dagaa (vastuuvalmentaja), 050 5050672, antoni.dagaa(a)leppavaaranpallo.com

Pojat-09 Haaste

Anna Koski-Pirilä (joukkueenjohtaja) , lepap09h(a)gmail.com

Tomi Seppälä (vastuuvalmentaja), 040 708 0902, tomi.seppala(a)leppavaaranpallo.com

Tytöt-09
Jukka Loukkola (ikäluokkavastaava) , 050 529 7692 , t09(a)lepa.fi

Anna Salmi (ikäluokan vastuuvalmentaja) 040 064 2038, anna.salmi@leppavaaranpallo.com 

 

Pojat-08 Kilpa

Antti Tavaila (joukkueenjohtaja), 040 550 8867, lepap08(a)gmail.com

Tomi Korhonen (vastuuvalmentaja), 040 3295527 tomi.korhonen(a)leppavaaranpallo.com

Pojat-08 Haaste

Mari Korte (joukkueenjohtaja), 040-7370730, p08(a)lepa.fi

Erik V. Eijden (vastuuvalmentaja), 040 750 7526, erik_1888(a)hotmail.com 

 

Tytöt-08
Jyrki Henttinen (ikäluokkavastaava) , 040 7724 315 , t08(a)lepa.fi

Timo Rönkkö (ikäluokan vastuuvalmentaja), puh. 050 514 2655 timo.ronkko(a)leppavaaranpallo.com

 

Pojat-07
Jussi Ahola (ikäluokkavastaava) , 040 486 8039 , p07(a)lepa.fi

Tomi Korhonen (ikäluokan vastuuvalmentaja), 040 3295527 tomi.korhonen(a)leppavaaranpallo.com

 

Pojat-06
Henrik Holmberg (ikäluokkavastaava) , 040 589 7223 , p06(a)lepa.fi

Iiro Ojala (ikäluokan vastuuvalmentaja), 045 1309747

 

Pojat-05
Jukka Kinnari (ikäluokkavastaava) , p05(a)lepa.fi
Laura Klemetti (Joukkueenjohtaja) , 0400 819 558 , laura.klemetti(a)gmail.com

Olli Mäkipää (ikäluokan vastuuvalmentaja)

 

B-pojat (02-04 syntyneet)
Juha "Juuso" Kivirinne (ikäluokkavastaava) , 050 0464 472 , p04(a)lepa.fi

Kimmo Niemi (vastuuvalmentaja), 050 373 3140

 

Miehet
Otto Oja (joukkueenjohtaja) , otto.oja(a)leppavaaranpallo.com , 050 325 5760

Joel Anio (vastuuvalmentaja), 050 525 5603

Miehet/Rangers
Kristian Rajala (joukkueenjohtaja) , 045 357 8344

Ikämiehet
Pekka Kupila (joukkueenjohtaja) , 040 586 0938

Naiset
Anna Salmi (joukkueenjohtaja) , 040 064 2038, anna.salmi(a)leppavaaranpallo.com

Erik V. Eijden (vastuuvalmentaja), 040 750 7526, erik_1888(a)hotmail.com 

Lepakot
Anna Pärnänen (joukkueenjohtaja) , 040 068 5351